“БАТЬКІВСТВО БЕЗ СТРЕСУ”

9-23 січня 2024 року, на запрошення консультанта КУ Дунаєвецької міської ради Центру професійного розвитку педагогічних працівників – Наталії Чумак, було проведено сертифіковану програму «Батьківство без стресу», яку реалізують у межах проєкту «Поруч».
Тренери програми:
Наталія Гевчук – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри соціальної роботи КПНУ імені Івана Огієнка;
Наталія Жиляк – кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності НРЗВО «Камʼянець-Подільський державний інститут».
У програмі взяли участь 32 педагогічних працівники. Під час першої зустрічі учасники визначали моральні й етичні якості особи, компетентності та вміння, які допомагають у вихованні дітей, причиново-наслідкові дії батьків у ранньому дитинстві, вплив їхніх вчинків на характер та поведінку дитини в майбутньому. Також проаналізували особливості розвитку дітей та появу вікових криз, провівши паралелі між тим, які у цьому віці були вони – дорослі.
Детальніше читайте за покликанням: https://meridian.kpnu.edu.ua/…/zaviduvach-kafedry…/