СЕРТИФІКАТНІ ПРОГРАМИ

Якщо ви практичний психолог, соціальний педагог або представник допоміжної професії, яка передбачає взаємодію з ветеранами, пораненими, військовими, сім’ями військових, дорослими і дітьми з числа ВПО та іншими групами людей, які постраждали внаслідок агресії росії, то ця пропозиція саме для вас. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка пропонує отримати нові компетентності в межах унікальних сертифікатних програм та отримати сертифікат від провідного ЗВО України.
Наші фахівці готові поділитись теоретичними знаннями і значним практичним досвідом.
Спікери сертифікатних програм – висококваліфіковані визнані експерти і практики, залучені до реалізації низки грантових проєктів, державних і регіональних програм за вказаними напрямами.
Для участі в обраній сертифікатній онлайновій програмі слухачі заповнюють реєстраційну форму, укладають договір про надання платної послуги, здійснюють оплату на офіційний рахунок.
Після успішного проходження сертифікатної програми слухач отримує сертифікат і додаток до нього.
До 28 січня 2024 р. потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті: https://kpnu.edu.ua/sertyfikatni-prohramy/
Реалізація сертифікатних програм запланована з 5 лютого 2024 р.
Взаємодія з ветеранами, пораненими, військовими, сім’ями військових, дорослими і дітьми з числа ВПО та іншими групами людей, які постраждали внаслідок агресії росії, сьогодні є актуальною для представників багатьох професій.
Якщо ви бажаєте отримати нові компетентності, підтверджені сертифікатом від провідного ЗВО України, фахівці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка готові поділитись теоретичними знаннями і значним практичним досвідом.
5 лютого 2024 р. – початок реалізації сертифікатних програм.
Контактна особа:
Вероніка Буторіна