16.10.2020

ПЛАН РОБОТИ ТА ФОТОЗВІТ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

5 березня 2024 року член комісії з питань академічної доброчесності Юлія Михальська та гарант ОНП Спеціальна освіта Світлана Миронова провели зустріч із здобувачами вищої освіти першого року навчання третього (освітньо-наукового) рівня, де ознайомили здобувачів з Кодексом академічної доброчесності Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, вказали на важливість дотримання принципів академічної доброчесності для забезпечення якості навчання та успішної наукової діяльності.
28 листопада 2023 року Юлія Михальська для науково-педагогічних працівників факультету провела методичний семінар: «Академічна доброчесність як цінність наукової діяльності» де розглянула основні принципи академічної доброчесності та пояснила взаємозв’язок освітньо-наукової діяльності та академічної доброчесності. Вказала на важливість дотримання цих принципів для забезпечення якості навчання та успішної наукової діяльності працівників освіти.
2 листопада 2023 року член комісії з питань академічної доброчесності Михальська Ю.А. ознайомила здобувачів вищої освіти з презентацією та провела дискусію: «Академічна доброчесність – питання плагіату». Ознайомила студентів з визначенням поняття «академічний плагіат», разом обговорили можливості виявлення академічного плагіату у науковій роботі та вивчили правила для уникнення плагіату в своїх роботах.
З нагоди Міжнародного дня академічної доброчесності на факультеті спеціальної освіти, психології і соціальної роботи проводився «Тиждень академічної доброчесності», зокрема 24 жовтня 2023 року із здобувачами вищої освіти член комісії з питань академічної доброчесності Юлія Михальська провела пізнавальну бесіду «Життя без корупції».
09 червня 2023 року член комісії з питань академічної доброчесності Михальська Ю.А. ознайомила здобувачів вищої освіти з презентацією «Популяризація принципів академічної доброчесності та професійної етики», де розглянула основні принципи академічної доброчесності та пояснила взаємозв’язок професійної етики та академічної доброчесності. Вказала на важливість дотримання цих принципів для успішної студентської навчальної діяльності та майбутньої роботи фахівця.
08.02.2023 членом комісії  з питань академічної доброчесності канд. психол. наук Михальською Ю.А. була проведена бесіда-діалог із здобувачами вищої освіти спеціальності Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка) присвячена актуальній темі академічної доброчесності: “Академічна доброчесність в освітньому процесі”.
28 жовтня 2022 року член комісії з питань академічної доброчесності Михальська Ю.А. провела лекцію-бесіду із першокурсниками на тему: «Набуття здобувачами вищої освіти компетентностей з академічної доброчесності», в якій викладено основні поняття академічної доброчесності, обговорено особливості формування культури академічної доброчесності у здобувачів вищої освіти, показано важливість забезпечення реалізації політики доброчесності в навчальному закладі. Також першокурсники були поінформовані про розроблену в Україні та в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка нормативно-правову базу з питань доброчесності, про принципи та порядок її функціонування та застосування.
З нагоди Міжнародного дня академічної доброчесності на факультеті спеціальної освіти, психології і соціальної роботи протягом 21-25 жовтня 2022 проводився «Тиждень академічної доброчесності». В рамках цієї події був проведений флешмоб здобувачами вищої освіти у вигляді колажу, малюнку або фотографії «Академічна доброчесність очима здобувачів вищої освіти».
Пам’ятаймо, що академічна доброчесність – це мотивоване та відповідальне навчання, основа якісної освіти та шлях до формування свідомого суспільства!
ЧЕСНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!!!  
З метою поширення інформації про академічну доброчесність проведена онлайн лекція-бесіда 
з викладачами факультету спеціальної освіти, психології та соціальної роботи на 
тему «Відповідальність учасників освітнього процесу за академічну доброчесність»

Для популяризації та розуміння поняття академічної доброчесності проведений флешмоб із здобувачами вищої освіти факультету спеціальної освіти, психології та соціальної роботи на тему «Академічна доброчесність очима здобувачів вищої освіти»

Факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи взяв участь у флешмобі, присвяченому  Міжнародному дню академічної доброчесності. 

Пам’ятаймо про відповідальність, гуманність і чесність у навчанні та викладанні!