ВІТАННЯ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ ОЛЕНІ БЄЛОВІЙ

17 січня 2024 року на засіданні спеціалізованої вченої ради в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова відбувся захист дисертації доцента кафедри логопедії та спеціальних методик К-ПНУ Олени Бєлової «Теоретико-методичні засади формування мовленнєвої готовності дітей старшого дошкільного віку з логопатологією до умов інтегрованого навчання» на здобуття ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.03 – корекційна педагогіка. Науковий консультант – доктор педагогічних наук, професор Світлана Конопляста. Вітаємо Олену Борисівну з успішним захистом дисертації! Бажаємо подальших успіхів у науковій та професійній діяльності!

Stack of diplomas on antique bookshelf background generated by artificial intelligence