25 квітня науково-педагогічні працівники кафедри спеціальної та інклюзивної освіти доктор педагогічних наук, професор Світлана МИРОНОВА, доктор психологічних наук, доцент Світлана МИХАЛЬСЬКА, кандидат психологічних наук, доцент Мар′яна БУЙНЯК взяли участь у семінарі-практикумі «Особливості реалізації здоров′я збережувальної освітньої галузі в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами» організованого Департаментом освіти та науки Хмельницької ОДА та Кам’янець-Подільським НРЦ Хмельницької обласної ради,
Під час семінару керівники та фахівці ІРЦ, вчителі дефектологи ознайомились з методикою впровадження здоров′язбережувальних освітніх технологій в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.
Дякуємо організаторам за обмін досвідом та співпрацю!
![](https://fkspp.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/439813674_2081279882245925_3340211139955257554_n.jpg)
![](https://fkspp.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/439979567_2081279542245959_6453641515681043104_n.jpg)
![](https://fkspp.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/440030433_2081279498912630_7235671446848331187_n.jpg)
![](https://fkspp.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/439873038_2081279635579283_1865969881878594470_n.jpg)
![](https://fkspp.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/440085833_2081279418912638_4734519164704979738_n.jpg)