ІСТОРІЯ У СТІНАХ ALMA MATERI

12 вересня 2023 року – день, що був насичений не тільки навчальними освітніми компонентами, а й цікавою екскурсією студентів першого курсу Sr1-B23/Sz1-В23 груп спеціальностей 231 Соціальна робота/232 Соціальне забезпечення Кафедра соціальної роботи КПНУ імені Івана Огієнка у Музей історії Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Здобувачі вищої освіти мали можливість поринути в історію створення, розвитку та реорганізації Вишу, побачити унікальні документи та речі, збагнути, що відтепер і вони мають можливість творити свою історію в стінах Alma Mater. Безліч цікавих запитань та захоплюючі враження переповнювали студентів-першокурсників!

Щира вдячність Ірині Паур – завідувачці Музею історії Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за надану можливість торкнутися історії славетного вузу.