З ДРУЖНІМ ВІЗИТОМ У КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1

Сьогодні науково-педагогічні працівники факультету спеціальної освіти, психологіі і соціальноі роботи,  кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи КПНУ імені Івана Огієнка Наталія Дідик , кандидат педагогічних наук, старший викладач  кафедри спеціальної та інклюзивної освіти КПНУ ім. Івана Огієнка Ірина Марціновська , кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри загальної та практичної психології Юлія Данчук відвідали заклад загальної середньої освіти №1 з профорієнтаційною метою. Розповіли здобувачам освіти 11 класу про спеціальності 232 Соціальне забезпечення, 016 Спеціальна освіта. Олігофренопедагогіка, 053 Психологія, про особливості професійної підготовки цих фахівців. Спілкування тривало у чудовій, теплій атмосфері, зі жвавим обговоренням та запитаннями.  Дякуємо за гарну атмосферу та запрошуємо у нашу дружню факультетську родину!