ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ З “МОЛОДІЖНИМ ЦЕНТРОМ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО”

06 вересня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між кафедрою соціальної роботи К-ПНУ та Комунальною установою «Молодіжний центр Кам’янця-Подільського».
Завідувач кафедри соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, гарант ОПП «Соціальна допомога» Наталія Гевчук, кандидат психологічних наук, доцент, гарант ОПП «Соціально-психологічна реабілітація» Жанна Мельник та директор Молодіжного центру Камʼянця-Подільського Тетяна Сметанюк окреслили шляхи спільного вирішення питань щодо соціального становлення та розвитку молоді Камʼянець-Подільської територіальної громади, сприяння її самореалізації, молодіжному підприємництву, розвитку молодіжних громадських обʼєднань, волонтерства, підвищення мобільності молоді.
Після підписання Меморандуму Богдана Лисак, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 232 Соціальне забезпечення, молодіжний працівник Центру, провела ознайомчу зустріч зі здобувачами першого курсу спеціальностей 231 Соціальна робота та 232 Соціальне забезпечення.
Сподіваємось на плідну співпрацю!