32-РІЧЧЯ ФАКУЛЬТЕТУ

Шановні студенти, співробітники, науково-педагогічні працівники факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету! Прийміть найщиріші вітання із нашим Днем народження!Сьогодні факультет святкує 32-річчя – час молодості, але вже й досвіду. Факультет упевнено росте – відкриває нові спеціальності та освітні програми, розвивається – здійснює підготовку за різними освітніми ступенями та формами навчання, знаходить нових друзів в Україні та за її межами, щороку залучає до дружньої факультетської родини нових здобувачів, допомагає знайти свій шлях та побудувати професійне майбутнє випускникам… Факультет СОПСР – це місце, де кожен знаходить те, що шукає: нові знання, захоплення, активності, друзів. Студентські роки – найкращі, а дружба, яка зародилася тут – найміцніша! Із нагоди Дня народження факультету бажаю всім нам нових досягнень, творчої енергії та найголовніше – ПЕРЕМОГИ! Все буде Україна!

Декан факультету Тетяна ОПАЛЮК