ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНКУРСУ СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ ФОНДУ ВІКТОРА ПІНЧУКА В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА

Друзі, ми раді повідомити Вам, що у четвер, 10 листопада, о 15.00 в Кам’янець-Подільському національному університеті на платформі Google meet Огієнка відбудеться презентація цьогорічного конкурсу Стипендіальної Програми Фонду Віктора Пінчука Zavtra.UA.
Під час презентації стипендіати Завтра.UA розкажуть студентам про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд.
*Реєстрація на презентацію доступна за покликанням: http://surl.li/domnn*
Зверніть увагу, що:
🟢 Конкурс проводиться для українських студентів 3-6 курсів денної форми навчання, змінотворців у душі та на справах.
🟢 Заявки приймаються з 20 жовтня до 30 листопада.
🟢 Щоб взяти участь, заповнюй форму та прикріпляй необхідні документи у електронному вигляді. Всі подробиці на сайті.
🟢 Переможці отримуватимуть щомісячну стипендію у 3727 гривень протягом року. Крім того — можливість бути частиною прогресивної спільноти, спілкуватися з експертами, відвідувати навчання та брати участь у тренінгах. Творити майбутнє.
До зустрічі на презентації!