5 ГРУДНЯ-МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

У всьому світі, сьогодні 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера – International Volunteer Day.
Волонтерство є досить поширеним явищем у сучасному світі.
Допомога волонтерських організацій та волонтерів у вирішенні проблем суспільства або окремих людей є суттєвою і важливою для розвитку правової, соціальної держави та громади нашого міста.
 Отож, у Міжнародний день волонтера бажаємо усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують Вам добром і повагою.
Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи висловлює щиру подяку студентам, що беруть участь у волонтерському русі, не залишаються байдужими та завжди приймають активну участь в допомозі!
Зі святом, друзі!