14.06.2019

Конференції

12 листопада 2019 року завідувач кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти, доктор педагогічних наук, професор Миронова Світлана Петрівна провела семінар “Організація взаємодії членів команди супроводу дітей з ООП в закладі дошкільної освіти” в ЗДО № 20

 

Кандидат психологічних наук, доцент Гаврилова Н.С. проводить навчально-практичні семінари з таких тематик: «Методика корекції порушень артикуляційної моторики: логопедичний масаж, артикуляційна та дихальна гімнастика”, “Методика формування та стимуляції вимови фонем”, “Система корекційно-виховної роботи при порушеннях інтелекту та розладах спектру аутизму (1 етап): характеристика, діагностика, перспективне планування та методика проведення корекційної роботи”.

 

5-6  жовтня 2019 р. в рамках обміну досвідом кафедра логопедії та спеціальних методик (в особі канд. пед. наук, доцента Мілевської О.П.) взяла участь у ІІІ Загальнопольському логопедичному Симпозіумі „Diagnoza i terapia logopedyczna – nowe strategie, nowe perspektywy” (Краків, Вєлічка).

Впродовж симпозіуму проводилось пленарне засідання, на якому були представлені доповіді відомого у професійних колах польських логопедів професора Люблінського медичного університету Збгінева Тарковскі(фахівця у галузі неврології, засновника та керівника Закладу патології і реабілітації мови у Любліні, автора перших польських логопедичних тестів), доктора Магдалени Дутщ-Вічерек (фахівця з дитячої отриноларингології; Ягелонський університет), доктора Джоани Груба(фахівця у галузі педагогіки та психології, спеціаліста з питань логопедичної діагностики дітей з порушеним психомоторним розвитком; Університет ім. Міколая Коперніка в Торуню) та інших фахівців, дотичних до проблематики логодіагностики та логокорекції.

Важливою складовою Симпозіуму були авторські навчальні семінари польських колег-логопедів, які проводились з метою популяризації сучасних методик логопедичної діагностики та логопедичної терапії та з метою представлення аудиторії авторського наочно-дидактичного забезпечення до цих методик.

Організаторами Симпозіуму виступили видавництва Республіки Польща, які активно видають спеціальну літературу (наукові, навчальну) та дидактичні матеріали для логопедичної роботи.