«ПОДАРУЙ ДИТИНІ ЩАСТЯ»

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят у закладі дошкільної освіти №18 «Зірочка» (завідувач Кульчицька І.А.) панує дух свята та див! І для дошкільнят середньої «А» групи (вихователь Дєдова О.О.) дива розпочались вже сьогодні. Спільно з батьками вихованці поринули у чарівний світ, де відчули себе маленькими художниками. А хто ж не любить з діток малювати та творити? А якщо ще й цей витвір мистецтва, створений власноруч, можна з’їсти, то це справжнє щастя. Діти із великим захопленням та майстерністю розмальовували імбирне печиво, прикрашали його та пакували у подарункові пакети, щоб повісити їх на свою ялинку.
Батьки з радістю допомагали та підтримували своїх маленьких митців. Та на цьому дива не закінчувались.
Спільно зі студентами 2 курсу факультету корекційної педагогіки та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету ім.Івана Огієнка, діти вирушили на пошуки помічниці Святого Миколая. Вихованці разом із героями подорожували і через льодовики, і оминали тунелі, і зігрівались, та врешті змогли знайти помічницю. Подорож видалась цікавою та розважальною. Щасливі очі дітей та щирий сміх радості – найголовніша та найцінніша оцінка для дорослих!