Всеукраїнський форум «Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці».

13-14 вересня студенти 14, 22, 23 та 52 груп факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології разом із викладачами взяли участь у Всеукраїнському форумі «Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці».
У межах форуму організовано три майданчики: «Культура і креативність», «Я-політик», «Соціо та економіка». Учасники цього заходу відвідали інфокуточки, відпочили на Лаунж-локації від команди Urban-Picnic, дізналися про вибір професії від мобільного центру зайнятості, поспілкувалися на різні актуальні теми щодо реалізації проєктів.
Дякуємо організаторам за запрошення!

У рамках форуму “Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці”, 14 вересня проходив квест на тему “Зустріч епох”. Я була запрошена на нього як модель. Сама підготовка вже була захопленням, про яке я мріяла давно. Сукня Вікторіанської епохи,  капелюшок, стара фортеця… Ми всі ніби поринули в далеке минуле. Я була зачарована цією атмосферою, мене переповнювали приємні емоції. Вдячна організаторам за можливість участі в такому чудовому святі.