Святкування Дня народження факультету!

1 квітня факультету корекційної і соціальної педагогіки та психології виповнилось 26 років. Святковий концерт до Дня народження факультету проведено 4 квітня, на який були запрошені викладачі, студенти, випускники минулих років, майбутні абітурієнти та інші гості.

Деканом факультету, Співаком Віталієм Івановичем, були нагороджені почесними грамотами найкращі студенти-активісти: Подтабачний Назар, Магерко Анна, Рубановська Вікторія,  Будько Марія, Власова Аліна, Джурик Владислава, Іванович Ірина, Кульбаба Владислав, Куткіна Тетяна, Машковська Анна, Мисько Юлія, Столярчук Катерина.

У програмі святкового заходу брали участь талановиті та відомі гості: Крилова Олександра – Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних пісенних конкурсів і фестивалів, фіналістка конкурсу «Червона Рута – 2015», Молчанкіна Діана – лауреат обласних та Міжнародних пісенних конкурсів, ансамбль спортивного танцю «Его-денс студія» з танцювальною композицією «Асиметрія лінії», прозвучав музичний подарунок від маленької талановитої співачки, лауреата обласних та Міжнародних пісенних конкурсів Колензян Влади.

Наші студенти підготували та показали глядачам чудові відео-сюжети: «Що діти викладачів знають про університет»,  «Як студенти уявляють викладачів у дитинстві». Також у програмі були виступи групи KorO1-B17 спеціальності Олігофренопедагогіка. Спеціальна психологія. Глядачі змогли поринути у світ танцю разом із Командою черлідерів нашого факультету Hell Fox“, переглянули виступ учасників «Ліги сміху» та «Подільської ліги КВК» команди «Біг Бен», підспівували запальній співачці Вікторії Рубановській.

Під час концерту було оголошено переможницю конкурсу «Міс факультету – 2018», яка була обрана за результатами  студентського голосування – це Кушнір Каріна, студентка 15 гр Ps1-B17  групи; Першою «Віце-Міс факультету 2018” обрали студентку Kor O1-B17 групи  Ярему Вікторію, а Другою “Віце-Міс факультету студентку Korl1–B15 групи Борис Лілію. Титул “Міс фото” виборола Горьова Олександра, студентка 15 групи. Почесне звання “Міс чарівність” завоювала – Лазурко Марія. Студентка KorL1-B17 групи.

Яскраві емоції на завершення концерту подарувала усім присутнім фінальна пісня у виконанні Сторярчук Катерини та Будько Марії.

Щиро вдячні всім, хто розділив наше свято в цей день.

З Днем народження улюблений факультет!!!